Strona główna
Jak do nas trafić?
Katalog biurowe/domowe
Meble Medyczne
Hurt meble łazienkowe.
Kolekcje
Projekty
Realizacje
Kontakt
   
 


MEBLE MEDYCZNE JUŻ W OFERCIE !!! ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI Meble Medyczne.

     NOWA REALIZACJA W NARODOWYM BANKU POLSKIM. ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI REALIZACJE.                       


Firma Carolco Investments ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesny i designerski projekt mebli pod nazwą System HIT. Oto krótki zwiastun pokazujący możliwości systemu. Kliknij tutaj.

Czy Carolco Investments jest producentem mebli?

TAK i NIE !!!  Dostarczamy nie tylko meble, ale i rozwiązania. Firma Carolco Investments projektuje i produkuje meble według potrzeb klienta, pomagając właściwie zorganizować  przestrzeń. Kuchnia, gabinet, pokój dziecka,  garderoba,  biuro,  bank, szpital - wszędzie tam tworzymy profesjonalny wygląd. Promujemy wszelkie działania na rzecz ochrony środowiska.

W naszej pracy z klientami dążymy do stosowania zasady 5S (sortowanie rzeczy niepotrzebnych, systematyka, sprzątanie, standaryzacja, samodoskonalenie). 

Czy System HIT to tylko meble?

NIE !!!  System HIT
to filozofia porządkowania przestrzeni, to jedno z pierwszych na świecie rozwiązań umożliwiających zastosowanie wiedzy o właściwej organizacji stanowiska pracy. Umożliwia eliminację: zbędnego ruchu, zbędnych procesów i zapasów (zbędna powierzchnia). Zaprojektowany jako zbiór elementów, które odpowiednio połączone ze sobą rozwiązują problem. System HIT, niezależnie czy to będzie biuro, samodzielne stanowisko czy pokój ucznia, pomaga skoncentrować się na celach.

Co zyskujemy?

1.     Uporządkowane stanowisko pracy. Po zakończonym dniu pracy na biurku pozostaje komputer i telefon.

2.     Szybki dostęp do każdej informacji.

3.     "Wszystko" w zasięgu ręki bez zbędnej straty czasu.

4.     Prostotę i przejrzystość.

5.     Koncentrację na celach.

6.     Indywidualne stanowisko z możliwością pracy w zespole.

7.     Ciągłe doskonalenie. Każdy problem rozwiążesz dodając nowy element do Swojego systemu.


Czy produkujemy inne meble niż System HIT?

TAK !!!  W  tej filozofii meble są zawsze "na wymiar".  Nawet NIETYPOWE meble są TYPOPWYM ROZWIĄZANIEM.  Projekt i wykonanie kuchni, pokoju socjalnego, szafy wnękowej, mebli do łazienek czy sanitariatów są w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala nam zaoferować DOBRE rozwiązania dla administracji, szpitala, uczelni, domu, produkcji i laboratoriów.

Czy rozwiązanie "meble na wymiar" ma wpływ na wyższą cenę?

Nie !!! System HIT jest tak zaprojektowany, że w czasie produkcji nie trzeba tworzyć nowych modeli. To znacznie obniża koszty. Dzięki temu zachowana jest cena standardowych mebli modułowych.


To jest dopiero początek. Trudno w to uwierzyć, ale codziennie odkrywamy nowe ustawienia modułów naszego Systemu HIT. Gdybyśmy pokazywali tylko jedno ustawienie dziennie to i tak zastało by nas SREBRNE WESELE !  

Pamiętaj !

System HIT jest prawnie chronionym dziełem w myśl Prawa Autorskiego. Nie pozwól aby inni okradali nas z naszego wysiłku i kupuj tylko oryginalne rozwiązania. !!!

Kliknij na  Lubię to!  na www.facebook.com/carolco.investments a przy zakupie dostaniesz 10% rabatu. Promocja ograniczona w czasie.


f1.exe


wer4.exe