Strona główna
Jak do nas trafić?
Katalog biurowe/domowe
Meble Medyczne
Hurt meble łazienkowe.
Kolekcje
Projekty
Realizacje
Kontakt
   
 


Tak na prawdę nie jest trudno. Zmiana adresu jest czasowa.

95-200 Łagiewniki Nowe, ul. Okólna 80/82.

Zapraszamy do odwiedzin. Dziękujemy za zainteresowanie!


Jeśli nie możesz, nie masz czasu, pracujesz lub mieszkasz za daleko to nie jest problem. Nasze meble są proste w montażu. W trakcie projektowania jednym z założeń była możliwość wysyłki na odległość niespecjalistycznym transportem. Możesz przysłać szkic pomieszczenia z opisem funkcjonalnym (charakterem i rodzajem pracy) a my podpowiemy jak właściwie je zorganizować. Zaoszczędzisz na montażu!


Choć sami jesteśmy w ciągłym ruchu dostosowujemy się do czasu pracy naszych Klientów. Oczywiście zastaniecie nas w godzinach od 9.00 do 17.00 w naszym biurze. Jednak nie stronimy od wizyt u Klientów jak i innych godzin spotkań. Szanujemy czas naszych Klientów z wzajemnością. Dlatego zawsze jest czas na rzeczową rozmowę. Nieraz potrzebujemy trochę więcej czasu, ale zawsze pomagamy naszym klientom.


Namawiamy do pytań przez Internet. Możemy cały projekt i zamówienie ustalić elektronicznie. Przeglądaj zakładkę PROJEKTY. Wybierz coś odpowiedniego. Napisz uwagi i przyślij je nam. Otrzymasz wstępną wizualizację. Wtedy możesz zamówić pełny projekt lub tylko meble. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań. Sprawdź nas.


ZAPRASZAMY !!!Kliknij na lubię to na www.facebook.com/carolco.investments a przy zakupie dostaniesz 10% rabatu. Promocja ograniczona w czasie.